+380 66 829 71 74

Sosyal Medya Hesaplarımız}

Online Eğitim Fırsatı
Avantajlı Online Eğitim Fırsatlarından Yaralanmak İçin Hemen Arayın!
Tıkla Ara: +380 (66) 829 71 74

Hakkımızda

Biz Ukrayna eğitim ve danışmanlık hizmeti olarak yıllardır Türkiye’deki sınav sistemi yüzünden hayalindeki üniversiteyi okumak isteyip de sınav engeli ile karşılaşan sayısız genci dünyanın sayılı üniversiteleri arasında yer alan Ukrayna üniversitelerine kayıt ederek hayallerindeki bölümleri okumalarını ve o bölümlerden mezun olmalarını sağladık.
Ukrayna’da sınavsız üniversite okumak isteyen öğrencileri sadece lise diploması ile başta tıp, eczacılık, diş hekimliği, hukuk, psikoloji, mimarlık ve mühendislik fakülteleri olmak diğer tüm branş ve fakültelere kayıt ediyoruz.
Biz öğrencileri sadece Ukrayna sınavsız üniversitelerine kayıt etmekle kalmıyor aynı zamanda Ukrayna’da eğitim hayatları boyunca bir çok konuda öğrencilere yardımcı oluyoruz.

Ukrayna’da okumak isteyen ancak YKS, TUT ve AYT sınavlarına giremeyen yada üniversiteye giriş sınavlarına girdiği halde hayalindeki üniversiteyi ve bölümü kazanacak kadar puan alamayan öğrencilerimize hiç bir sınav veyahut mülakat zorunluluğu olmadan Ukrayna’nın Kiev, Lviv, Odessa, Harkov ve Sumy şehirlerinde bulunan yüzlerce üniversite arasından istediği üniversite ve bölüme kayıt ediyoruz. Kayıt yaptırdığımız üniversitelerin tamamı YÖK tarafından tanınan prestijli üniversitelerdir. Bu üniversitelerin bazıları dünya üniversite sıralamalarında ilk 500 de yer aldığı için mezuniyet sonrası herhangi bir engelle karşılaşılmadan Türkiye’de diplomalarına denklik alıp çalışabilirler.

Danışmanlık hizmetlerimiz sadece öğrenciyi üniversiteye kayıt etmekle bitmiyor. Bizden danışmanlık hizmeti alan tüm öğrencilerimize isteğine bağlı olarak devlet/özel yurt kaydını yapıyoruz ayrıca isteyenlere kiralık ev bulma konusunda da yardımcı olmaktayız. Ukrayna eğitim ve danışmanlık hizmetleri aracılığı ile gelen öğrencilerimize başta eğitim ile ilgili olmak üzere diğer bir çok konuda profesyonel bir şekilde yardımcı olarak sorunsuz bir eğitim almalarını sağlıyoruz.